OxsConnect Hub Coffee Talks 1

Coinoxs Blockchain Technologies
1 min readAug 9, 2022

Blockchain teknolojilerinin daha anlaşılır, daha ulaşılır olması için çalışmaya devam ediyoruz. Bu teknolojiyi seven, geliştiren, merak eden herkesi bir araya getirme hedefimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz etkinliklere bir yenisini daha ekledik. OxsConnect çatısı altında gerçekleştirdiğimiz “OxsConnect Hub Coffee Talks” etkinliklerimizin ilkini geride bıraktık. Unutulmayacak anıları kesemize koyduk, bir sonraki Coffee Talks etkinliğimiz için çalışmalara başladık bile.

18 Haziran 14:30’da gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde blockchain meraklılarıyla bir araya geldik. Blockchain konuşurken kahvelerimizi içtik, fikirlerimizi paylaştık. Özel konuklar ve sürpriz hediyeler ile renklenen etkinliğimizde, geleceğin dünyasını inşa eden gençlerle keyifli bir gün geçirdik.

OxsConnect, tüm dünyadan blockchain ile ilgilenen kişi ve kurumları bir araya getirmek, öğrenmek, öğretmek, geliştirmek için, Oxs Ekosistemine entegre edilmiş bir sosyal platformdur. OxsConnect Hub adını verdiğimiz, şimdilik Nişantaşında ve çok yakında Kültür Üniversitesi Tasarım Atölyesi bünyesinde faaliyetlerine başlayacak olan çalışma ve buluşma alanlarımızda fiziksel buluşmalar gerçekleştiriyoruz. Her kesimden blockchain meraklısı ile bir araya gelip, blockchain hakkında konuşuyor, fikir paylaşıyoruz. Bu teknolojiyi altyapı edinen girişimleri de OxsConnect Hub’larında ağırlıyor ve gerekli desteği kendilerine sunuyoruz. Bir sonraki OxsConnect Hub Coffee Talks etkinliğinde siz değerli blockchain meraklılarını görmekten mutluluk duyarız. Tarih ve saat bilgisi için bizleri sosyal medya kanallarımızdan takip etmeyi unutmayın.

--

--

Coinoxs Blockchain Technologies

CoinOxs Blockchain Technologies works with its team and community to ensure global adoption and availability of blockchain. linktr.ee/coinoxs