OKX Campus, OxsConnect Hub’da Gerçekleşti

Dünya’nın önde gelen kripto para borsalarından OKX, üniversite öğrencileriyle ve gençlerle bir araya gelmek için OxsConnect Hub’da bir etkinlik gerçekleştirdi. Girişimlerin anlatıldığı ve merak edilen soruların cevaplandırıldığı OKX Campus, OKX Meet-up’ın ardından OxsConnect Hub’da gerçekleşen ikinci etkinlik oldu.

OxsConnect Hub OKX Campus etkinliği 6 Eylül Salı günü gerçekleşti. OKX Türkiye Pazarlama Direktörü Ahmet Onur Yeygün ve OKX Global Marketing Direktörü Kimberly Xin Jin’in katılımlarıyla gerçekleşen OKX Campus etkinliğine, lise ve üniversite öğrenci kulüpleri yer aldı. Genç girişimcilerin, projelerini sunma fırsatı yakaladığı etkinlikte Ahmet Onur Yeygün AMA etkinliği gerçekleştirdi ve gençlerin sorularını yanıtladı.

Öğrenciler ve Üniversite temsilcileri ile Web3, NFT, Blockchain sektörünün geleceğini konuştuk. Genç girişimciler ve Web3 meraklıları, ikramlar eşliğinde sektörün önde gelen isimleriyle network imkânı buldu. Son derece verimli geçen etkinliğimiz 3 saat sürdü.

Bir sonraki etkinlikle ilgili haberleri kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takipte kalın.

--

--

Coinoxs Blockchain Technologies

CoinOxs Blockchain Technologies works with its team and community to ensure global adoption and availability of blockchain. linktr.ee/coinoxs