Ethereum Merge Party!

Blockchain tarihinin en heyecanlı gelişmelerinden “Ethereum Merge” tamamlandı. Merge tamamlanmadan bir gün öncesinden gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde, bu gelişmenin blockchain dünyasındaki yansımalarını Ethereum Merge Party’de birbirinden değerli konuklarımızdan dinledik.

OxsConnect Hub’da gerçekleşen etkinlikte; Efe Bulduk, Turan Sert, Doruk İşmen, Nafiz Bayındır ve Tansel Kaya’nın katılımları ile gerçekleşen oturumda Merge’ün olası etkileri konuşuldu ve bu gelişmeyle ilgili yanlış bilinenlerin üzerinde duruldu. Bir saat süren oturumun ardından ziyaretçiler, ikramlar eşliğinde network kurma fırsatını yakaladı.

Metavest’in ana sponsor, BTCHaber’in medya sponsoru olduğu Ethereum Merge Party 13 Eylül Salı günü saat 17:00’de başladı. Tüm misafirlerimizin Hub’a gelmesinin ardından birbirinden değerli konukların, Coinoxs CEO’su Can Azizoğlu’nun moderatörlüğünde Merge’e dair merak edilenleri ele aldı. 4 saat süren etkinliğin ardından bu güzel görüntüler kaldı.

Gelecek etkinliklerden haberdar olmak için Coinoxs’u sosyal medya kanallarından takip etmeyi unutmayın. Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek dileğiyle!

--

--

Coinoxs Blockchain Technologies

CoinOxs Blockchain Technologies works with its team and community to ensure global adoption and availability of blockchain. linktr.ee/coinoxs