Coinoxs Blockchain Technologies

Blockchain teknolojileri önderliğinde tüm dünya dijitalleşmeye devam ederken media da bu trendi yakalayan sektörler arasına giriyor. Coinoxs Blockchain Teknolojileri ve Ekotürk TV ortaklığında dünyada bir ilk gerçekleştirdik. İskender Ada’nın sunduğu, Coinoxs CEO’sunun konuk olduğu “Dijital Finans” televizyon programı Decentraland Metaverse’ünde canlı olarak yayınlandı. Metaverse’te başlayıp, Ekotürk’ün fiziki stüdyosunda devam eden hibrit yayın, Dünyanın Metaverse’te yayınlanan ilk canlı televizyon programı oldu.

20 Haziran 2022’de, saat 15:30’te gerçekleşen yayın ilk olarak Decentraland Metaverse’te başladı. Sunucu İskender Ada ve Coinoxs CEO’su Can Azizoğlu, Metaverse’te bir açılış konuşması yaptı. Açılış Konuşmasının ardından kameralar Ekotürk Stüdyosuna çevirildi ve programa fiziksel stüdyodan devam edildi.

İnsanlığın Metaverse’e taşınma süreci devam ederken, medya ayağında dünyada bir ilk gerçekleştirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyanın son büyük icadı blockchain teknolojileri ile yolumuza durmaksızın devam ediyoruz. Bu yolda gerçekleşecek daha nice “ilk”leri kaçırmamak için bizi sosyal medya kanallarımızdan da takip etmeyi unutmayın.

--

--

Coinoxs Blockchain Technologies

Coinoxs Blockchain Technologies

CoinOxs Blockchain Technologies works with its team and community to ensure global adoption and availability of blockchain. linktr.ee/coinoxs